MÖBLER / Bord / Sybord 8181334

nr 818 1334

Sybord

1800-tal, höjd: 75

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 april 2013
kl 20:46:39

29/3 17:41:24 1      250 kr
30/3 16:43:50 2      Vinnande bud